Pair of Vintage Old School Fru

Kancelaria Upadłość Konsumencka

https://www.liveinternet.ru/users/fulton_kring/post488060422
https://my.getjealous.com/skafte10hanley
Kancelaria Upadłość Konsumencka
https://www.file-upload.com/rd28c7nuppte
https://fizjoterapiasanok38.webs.com/apps/blog/show/50170543-kancelaria-upad-322-o-347-263-konsumencka#comments

Kancelaria Upadłość Konsumencka Z jakiego powodu upadłość konsumencka jest korzystna?Odwiedzając fora o problematyce finansowej i pożyczkowej coraz to systematyczniej możemy się natknąć na pytanie, co to jest upadłość konsumencka. W tym treściwym paragrafie chcemy rzucić odrobinę światła na powyższe zagadnienie. W zwykłych słowach możemy, bowiem mówić o ogłoszeniu bankructwa. Instytucja ta była znana już wcześniej w naszym systemie prawnym, ale do tej pory mogły z niej korzystać jedynie podmioty prowadzące firmę (np. spółki akcyjne). W chwili obecnej (a dokładniej od końca grudnia 2009 roku) o ogłoszenie upadłości mogą się starać również osoby prywatne - konsumenci.

Jednakże, aby upadłość konsumencka stała się faktem każda osoba, która się o nią stara musi wykonać wiele przesłanek. Na początku trzeba wykazać, iż jesteśmy niewypłacalni (oznacza to, że ze swoich przychodów nie jesteśmy w stanie spłacać naszych comiesięcznych deklaracji - klasyczny przykład osób, które zaciągnęły wiele deklaracji i kwoty rat przewyższają uzyskiwane dochody). W następnej kolejności w treści uzasadniania wnioski, jaki będziemy wnosić w sądzie musimy wskazać, iż zadłużenie powstało w sposób przez nas niezawiniony, np. padliśmy ofiarą oszustwa albo pożyczek z lichwiarskim procentem.

Upadłość konsumencka to zagadnienie rzeka i przy wnoszeniu odpowiedniego wniosku potrzebna jest specjalistyczna wiedza. Wobec tego właściwym wyjściem jest korzystanie z pomocy doświadczonego pełnomocnika w osobie mecenasa lub radcy prawnego.
Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE